خرید بیمه تکمیلی گروهی

با خرید بیمه تکمیلی گروهی تیم‌شیم، تمامی پرسنل و خانواده‌های ایشان این فرصت را خواهد داشت تا از خدمات بیمه درمان تکمیلی گروهی استفاده کنند. با برخورداری از بیمه درمان تکمیلی گروهی، بخش چشمگیری از هزینه‌های درمان کارکنان شرکت توسط بیمه‌ طرف قرادادتان پرداخت می‌شود.
هزینه‌های مختلفی از جمله جراحی‌های عمومی و تخصصی، بستری، درمان‌های سرپایی، هزینه‌های کلینیکی و پاراکلینیکی، دندانپزشکی، زایمان، ویزیت، دارو و ... از جمله پوشش‌های مختلف بیمه درمان تکمیلی گروهی است.
نکته جذاب طرح بیمه درمان گروهی تیم شیم این است که شرکت‌های کوچک و متوسطی که تعداد پرسنل آن‌ها زیر ۵۰ نفر است هم می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. تنها کافی است مجموع تعداد پرسنل شرکت و اعضای خانواده‌شان که در این طرح ثبت نام می‌کنند به ۱۵ نفر برسد.

بیمه درمان تکمیلی گروهی

با خرید بیمه تکمیلی گروهی تیم‌شیم، سلامت خود، همکاران و خانواده‌هایشان را به تیمی باتجربه و متخصص بسپارید.

مشاوره رایگان و تخصصی

تنوع طرح‌های متنوع شرکت‌های مختلف بیمه، اطلاع از جزئیات و تفاوت‌های آن‌ها را سخت و دشوار می‌کند.شما برای انتخاب و بهینه به مشاوری خبره و متعهد نیاز دارید.

خدمات متنوع و قیمت رقابتی

کارشناسان تیم‌شیم با توجه به نیاز و خواسته‌های شما، مجموعه‌ای از طرح‌های منتخب و متناسب با پوشش‌ها و بودجه مالی مورد نظرتان را به شما معرفی می‌کنند.

پشتیبانی و پرداخت سریع خسارت

تسریع در فرایند گردآوری مدارک خسارت و همچنین پیگیری پرداخت به موقع هزینه‌های انجام‌شده، یکی از مهم‌ترین تعهدهای مجموعه تیم شیم به شما و کارکنان شرکت شماست.