خرید بیمه سازمانی تیم شیم

با طرح بیمه سازمانی تیم شیم، تمامی کارکنان و خانواده‌های سازمان شما می‌توانند از مزایای بیمه درمان تکمیلی بهره‌مند شوند. هزینه نسبتاً زیاد درمان باعث شده است که اکثر افراد تمایل داشته باشند تا جدا از بیمه‌های پایه همچون تأمین اجتماعی و خدمات درمانی، بیمه تکمیلی هم داشته باشند.
خرید بیمه درمان تکمیلی کمک می‌کند تا سهم قابل توجهی از هزینه‌های درمانی به وسیله شرکت‌های بیمه پرداخت شود و از فشار و بار مالی هزینه‌های درمان از روی دوش خانواده کاسته شود. بنابراین شما و شرکتتان می‌توانید از طریق بیمه درمان گروهی تیم‌شیم، هم از نظر مالی و اقتصادی همراهِ پرسنل خود و خانواده‌هایشان باشید و هم موجب آسایش خاطر بیشتر آن‌ها شوید.

خرید بیمه تکمیلی سازمانی

با بیمه سازمانی تیم شیم، بیمه تکمیلی کارکنان خود را به تیمی متخصص و متعهد بسپارید.

  • مشاوره تخصصی: کارشناسان بیمه تیم‌شیم با ارائه متعهدانه و بی‌طرفانه تمامی اطلاعات و نکات لازم به شما کمک می‌کنند تا مناسب‌ترین انتخاب ممکن را انجام دهید.
  • خدمات و قیمت مناسب: با توجه به ویژگی‌ها و نیازهای سازمان و شرکت شما، سبد متنوعی از انتخاب‌ها به مجموعه شما ارائه می‌شود تا متناسب‌ترین بیمه با توجه به قیمت مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.
  • پشتیبانی و پرداخت سریع خسارت: مشاوره و همراهی کارشناسان تیم شیم با شما تنها محدود به انتخاب بیمه و خرید آن نیست؛ بلکه در ادامه و هر زمان که نیاز به مشاوره و تسریع فرایندها بودید، ما در کنار شما هستیم.
کاهش هزینه‌های درمان

آسایش خاطر کارکنان سازمان

تعلق خاطر بیشتر پرسنل به سازمان

رضایت شغلی و بهره‌وری بیشتر کارکنان