طرح ارزش آفرین تیم شیم

طرح ارزش آفرین تیم‌شیم؛ بیمه سازمانی

تیم شیم

استخدام با شما؛ بیمه با ما

در این طرح، عرضه‌های اولیه با اعتبار تیم‌شیم و به صورت اتوماتیک برای کارکنان شرکت خریداری می‌شود و پس از رشد قیمت، سهام مزبور فروخته می‌شود و سود خالص این خرید و فروش در حساب کارکنان شناسایی می‌شود. در مرحله بعد، شرکت نسبت به انتخاب طرح بیمه عمر برای پرسنل اقدام می‌نماید. بدین ترتیب بدون واریز هیچ هزینه‌ای از سوی شرکت یا کارکنان، مبلغ بیمه عمر کارکنان از محل سود سهام عرضه اولیه تأمین می‌شود.

طرح ارزش‌افرین تیم‌شیم

به اعتبار ما، حامی کارکنان شرکت خود باشید

مزایای بیمه سازمانی تیم‌شیم

تیم شیم

احراز هویت و اخذ امضای فرم‌های کارگزاری بورس، توسط نماینده اعزامی در محل شرکت انجام می‌گیرد.

تیم شیم

برای خرید سهام، نیاز به واریز هیچ وجهی از سوی پرسنل و یا شرکت نیست.

تیم شیم

خرید و فروش سهام به وسیله‌ تیمی متخصص و باتجربه انجام می‌گیرد تا بیشترین سود نصیب‌تان شود.

تیم شیم

با این طرح، پرسنل شرکت بدون پرداخت حق بیمه از سوی خودشان و یا شرکت، بیمه می‌شوند.

پرسش‌های متداول

بیمه درمان گروهی و بیمه عمر

بستگی به میزان سود عرضه‌های اولیه بورس دارد. بازار بورس قابل پیش‌بینی نیست ولی در چند سال گذشته همه عرضه اولیه‌ها سودآور بوده‌اند و مجموع سود عرضه‌های اولیه در سال ۹۸ بیش از ۴ میلیون تومان بوده است و تا همین جای امسال هم ۳ میلیون تومان سود داشته‌اند.

زمانی است که سهام هر شرکتی برای اولین بار در بورس عرضه می‌شود. پس یعنی به روز اول عرضه سهام، عرضه اولیه می‌گویند. تجربه سال‌های گذشته نشان داده است که تقریباً تمام عرضه اولیه‌های بورس، سودآور هستند. به همین دلیل، خرید عرضه اولیه‌ها یکی از جذاب‌ترین و مطمئن‌ترین سرمایه‌گذاری‌ها در بورس محسوب می‌شود. از آن‌جا که برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری دولت در سال جدید این است که تعداد زیادی از شرکت‌های بزرگ و مهم وارد بورس بشوند، می‌توان انتظار داشت که این روند در سال جاری هم ادامه پیدا کند و سوددهی عرضه اولیه‌ها حتی از سال‌های قبل هم بیشتر باشد.

خیر. جهت تسهیل این فرایند، احراز هویت و اخذ امضای فرم‌های کارگزاری بورس، توسط نماینده اعزامی در محل شرکت انجام می‌گیرد.

چنانچه شرکت در حال حاضر قرارداد بیمه درمان تکمیلی و یا عمر برای پرسنل داشته باشد، می‌توان طرح را شروع نمود و پرسنل در لیست عرضه‌های اولیه قرار گیرند تا به محض پایان قرارداد بیمه فعلی، قرارداد جدید با سود انباشت‌شده در حساب پرسنل شروع شود. فراموش نکنید که هر چه زودتر ثبت نام کنید، تعداد عرضه‌های اولیه بیشتری برای‌تان خریداری و مجموع سودتان بیشتر می‌شود.

مراحل انجام کار

۱
دریافت کد بورسی و احراز هویت
۲
خرید سهام عرضه اولیه
۳
فروش سهام و ایجاد سود برای پرسنل
۴
خرید رایگان بیمه برای پرسنل

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا اطلاعات خود را در فرم وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم.